Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować!

Co wyjdzie z połączenia gry typu match 3 z odrobiną RPG-a i własną taktyką gry? Zapraszam do recenzji gry Kurabi na iPhone'a.

App Store

Kurabi, bo tak nazywa się gra, którą chcę Wam dzisiaj pokrótce przedstawić, to świetny tytuł logiczny, który polega na łączeniu trzech elementów w tym samym kolorze. Co istotne, tylko zebranie żółtych zapewnia punkty do końcowego rozrachunku.

W czym tkwi haczyk? Tym, co odróżnia tę grę od innych produkcji typu match 3, jest możliwość dokupienia bonusów ułatwiających rozgrywkę. Potrzebne złoto otrzymujemy każdorazowo za zwycięstwo z realnym przeciwnikiem. Na nic jednak zda się komplet bonusów, gdy nie zastosujemy odpowiedniej taktyki wobec przeciwnika. Sam potrzebowałem kilku dni, aby odpowiednio dobrać bonusy, które pozwalały mi wygrywać. Ponadto łączenie większej liczby elementów tego samego koloru pozwala odpalić solidną reakcję. Co ważne — gramy z przeciwnikami z całego świata do dwóch zwycięstw.

Gameplay z serwisu iGamesView:

Bezpłatna wersja pozwala na rozegranie 3 pojedynków w tym samym czasie. Nie psuje to jednak znacząco zabawy. Pełna wersja kosztuje 1,99 euro — w tym wypadku można rozegrać więcej niż 3 pojedynki w tym samym czasie.

Gram od dwóch miesięcy i nie czuję znużenia tą grą. Gorąco polecam!

Link do pobrania: Kurabi

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Open beta Galaxy on Fire Alliances już w App Store. Nie każdy jednak zagra! Zostań farmerem. Ta gra podbija światowe rynki Aplikacja Dnia: Sleep Cycle alarm clock w promocyjnej cenie! Appshaker Komórkomanii #69 - Fist of Awesome, Time Surfer, Switchr i inne Anomaly 2 na Androida to tytuł, w który trzeba zagrać Hearthstone: Heroes of Warcraft - Blizzard wreszcie na telefonach

Popularne w tym tygodniu:

Google znajdzie twojego sobowtóra w muzealnych zbiorach. Jak skorzystać z nowej funkcji w Polsce? Opera uśmierca i zaniedbuje swoje mobilne aplikacje. Coraz trudniej tej firmie zaufać [Aktualizacja] Rozmycie tła, Portrait Lightning, Kreator 3D, Bothie i inne. Funkcje flagowców w każdym smartfonie World of Warships Blitz: fani Androida i iPhone'ów będą mogli wyrównać rachunki